Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kowala Pierwsza - Oferty sprzedaży działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Nałęczów

Nałęczów(Kowala Pierwsza + 12 km)

160 000 zł1 675 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na obrzeżach Nałęczowa o powierzchni około 1700 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 13,00 m szerokość x 129,00.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Działki,Puławy(Kowala Pierwsza + 24 km)

449 000 zł754 m² 595,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pięknym widokiem W puławach! Działki budowlane znajdują się na malowniczych Wichrowych wzgórzach w Puławach, co gwarantuje niezapomniane widoki. Bliskość lasu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bogucin

Bogucin(Kowala Pierwsza + 24 km)

259 000 zł2 931 m² 88,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości bogucin gm. Garbów Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona jako mr Miejscowy plan dopuszcza na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ogrodowa

Opole Lubelskie(Kowala Pierwsza + 12 km)

649 000 zł1 262 m² 514,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Opola Lubelskiego. Działka nr 310. 061205_4.0003.310 Lokalizacja: Opole Lubelskie, ścisłe centrum - w sąsiedztwie małego targu i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krzywa

Niedrzwica Duża(Kowala Pierwsza + 25 km)

499 646 zł12 429 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 12429 m2 zlokalizowana w miejscowości Niedrzwica Duża zaledwie 10 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - część działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wojciechów(Kowala Pierwsza + 12 km)

240 000 zł4 834 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania duża działka 4834 m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Wymiary w przybliżeniu: 130,00 m x 69,00 m x 112,00 m (działka w kształcie trójkąta).

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Towarowa

Kolejowa,Puławy(Kowala Pierwsza + 24 km)

500 000 zł1 944 m² 257,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia nieruchomość zlokalizowaną w Puławach, oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 414/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Motycz

Motycz(Kowala Pierwsza + 21 km)

295 000 zł1 676 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kowala Pierwsza

Kowala Pierwsza,lubelskie

65 000 zł8 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 80 arów, z czego 16 arów odrolnione. Pozostały teren obsadzony dziesięcioletnim sadem (jabłonie). Woda w działce, prąd w ulicy. Dobry dojazd, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Motycz(Kowala Pierwsza + 21 km)

375 000 zł3 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- oferuję na sprzedaż działkę w atrakcyjnej cenie w miejscowości Motycz. - działka znajduję się 100 m od drogi asfaltowej. - zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy, działka jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij